Biuletyn informacji publicznej Biuletyn Informacji Publicznej IPN

Data ostatniej aktualizacji: 20-09-2021 09:26

Biuletyn Informacji Publicznej

Instytutu Pamięci Narodowej

Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu

Uwaga bardzo ważne! Dla przejrzystości informacji zamieszczanych w katalogach prezentujemy "Słowniczek niektórych pojęć używanych w resorcie"

Dane osoby z katalogu funkcjonariuszy aparatu bezpieczeństwa


Imiona: Ferdynand
Nazwisko: Cudak
Miejsce urodzenia: RYKÓW
Data urodzenia: 21-10-1926
Imię ojca: Tomasz
Imię matki: Maria
Dodatkowe informacje:

W 1948 IX Kurs w Szkole Specjalnej przy WUPB w Szczecinie; w 1950 Roczna Szkoła w CW MBP w Legionowie.



Nazwa jednostki Miasto Nazwa komórki Stanowisko Stopień służbowy Data rozpoczęcia Data zakończenia Sygnatura Sygnatura wytwórcy Rodzaj materiałów
PUBP DĘBNO OCHRONA WARTOWNIK - 07-07-1947
IPN Wr 059/4630 8376/V akta osobowe i karta
PUBP ZŁOTÓW REFERAT V MŁODSZY REFERENT - 01-09-1948
PUBP ZŁOTÓW REFERAT V REFERENT - 01-05-1949
PUBP SŁAWNO REFERAT V REFERENT - 01-04-1950
MBP WARSZAWA DEPARTAMENT I, WYDZIAŁ V MŁODSZY REFERENT - 08-08-1951
WUBP WROCŁAW WYDZIAŁ I, SEKCJA IV REFERENT - 01-03-1952
WUBP WROCŁAW BRAK DO DYSPOZYCJI SZEFA - 01-03-1952
WUBP WROCŁAW WYDZIAŁ I, SEKCJA V REFERENT - 01-08-1953
WUdsBP WROCŁAW WYDZIAŁ II, SEKCJA VI REFERENT - 01-04-1955
WUdsBP WROCŁAW WYDZIAŁ II, SEKCJA VI STARSZY REFERENT - 01-11-1955
WUdsBP WROCŁAW WYDZIAŁ II, SEKCJA VI OFICER OPERACYJNY - 01-04-1956
KW MO WROCŁAW WYDZIAŁ II, SEKCJA II OFICER OPERACYJNY - 01-01-1957
KW MO WROCŁAW WYDZIAŁ II STARSZY OFICER OPERACYJNY - 01-08-1957
KW MO WROCŁAW WYDZIAŁ III STARSZY OFICER OPERACYJNY - 01-05-1965
KW MO WROCŁAW WYDZIAŁ III INSPEKTOR - 01-04-1967
KW MO WROCŁAW WYDZIAŁ III STARSZY INSPEKTOR - 01-08-1970
KW MO WROCŁAW WYDZIAŁ III KIEROWNIK GRUPY - 01-08-1971
KW MO WROCŁAW WYDZIAŁ III KIEROWNIK SEKCJI mjr 01-06-1975 30-04-1980
KW MO WROCŁAW WYDZIAŁ V KIEROWNIK SEKCJI - 01-03-1982
WUSW WROCŁAW WYDZIAŁ INSPEKCJI, ZESPÓŁ DS. SŁUŻBY BEZPIECZEŃSTWA STARSZY INSPEKTOR ppłk 01-10-1984 31-03-1990
.