Biuletyn informacji publicznej Biuletyn Informacji Publicznej IPN

Data ostatniej aktualizacji: 20-12-2021 09:17

Biuletyn Informacji Publicznej

Instytutu Pamięci Narodowej

Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu

Uwaga bardzo ważne! Dla przejrzystości informacji zamieszczanych w katalogach prezentujemy "Słowniczek niektórych pojęć używanych w resorcie"

Dane osoby z katalogu funkcjonariuszy aparatu bezpieczeństwa


Imiona: Leokadia
Nazwisko: Danielewicz
Nazwisko rodowe: Machula
Miejsce urodzenia: NOWOSIÓŁKI
Data urodzenia: 08-12-1929
Imię ojca: Franciszek
Imię matki: Ewa
Dodatkowe informacje:

W okresie 15.09.1958-15.02.1959 oraz 01.04.1960-14.12.1961 praca w MO. W okresie 01.05.1981-31.07.1981 delegowana do pracy w Konsulacie Generalnym PRL w Lyonie.



Nazwa jednostki Miasto Nazwa komórki Stanowisko Stopień służbowy Data rozpoczęcia Data zakończenia Sygnatura Sygnatura wytwórcy Rodzaj materiałów
MBP WARSZAWA WYDZIAŁ "A", SEKRETARIAT KANCELISTKA - 15-02-1952
IPN BU 01753/215 16925/V akta osobowe
KdsBP WARSZAWA GABINET PRZEWODNICZĄCEGO, SAMODZIELNA SEKCJA "AS" MASZYNISTKA - 01-04-1955
KdsBP WARSZAWA BRAK DO DYSPOZYCJI DEPARTAMENTU KADR I SZKOLENIA - 01-04-1955
KdsBP WARSZAWA GABINET PRZEWODNICZĄCEGO, SAMODZIELNA SEKCJA "AS" STARSZA MASZYNISTKA brak stopnia 01-04-1956 15-01-1957
MSW WARSZAWA BRAK DO DYSPOZYCJI DYREKTORA DEPARTAMENTU I - 15-12-1961
MSW WARSZAWA DEPARTAMENT I, WYDZIAŁ II STARSZA MASZYNISTKA - 15-12-1961
MSW WARSZAWA DEPARTAMENT I, WYDZIAŁ III STARSZA MASZYNISTKA - 30-04-1962
MSW WARSZAWA DEPARTAMENT I STARSZA MASZYNISTKA (ETAT NIEJAWNY) - 15-07-1966
MSW WARSZAWA DEPARTAMENT I MASZYNISTKA (ETAT NIEJAWNY) - 01-04-1967
MSW WARSZAWA DEPARTAMENT I, WYDZIAŁ X MASZYNISTKA - 15-10-1968
MSW WARSZAWA DEPARTAMENT I, WYDZIAŁ X PODOFICER - 01-02-1973
MSW WARSZAWA DEPARTAMENT I, WYDZIAŁ X MŁODSZY REFERENT - 01-01-1975
MSW WARSZAWA DEPARTAMENT I, WYDZIAŁ XVIII MŁODSZY REFERENT - 15-11-1977
MSW WARSZAWA DEPARTAMENT I, WYDZIAŁ XVIII REFERENT - 15-12-1977
MSW WARSZAWA DEPARTAMENT I, WYDZIAŁ XVIII STARSZY REFERENT mł. chor. 01-07-1981 15-05-1982
.