Biuletyn informacji publicznej Biuletyn Informacji Publicznej IPN

Data ostatniej aktualizacji: 24-08-2021 09:35

Biuletyn Informacji Publicznej

Instytutu Pamięci Narodowej

Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu

Uwaga bardzo ważne! Dla przejrzystości informacji zamieszczanych w katalogach prezentujemy "Słowniczek niektórych pojęć używanych w resorcie"

Dane osoby z katalogu funkcjonariuszy aparatu bezpieczeństwa


Imiona: Józef
Nazwisko: Baniak
Miejsce urodzenia: BRATUCICE
Data urodzenia: 27-11-1932
Imię ojca: Jan
Imię matki: Anna
Dodatkowe informacje:

Z dniem 19.12.1980 oddelegowany do pracy w Wydziale III "A" KWMO w Sieradzu, a następnie do Wydziału II jako pełnomocnik ds. ochrony w Węźle PKP Zduńskiej Woli-Karsznicach. ///
W okresie 01.10.1953-04.09.1955 Oficerska Szkoła Polityczna w Łodzi.



Nazwa jednostki Miasto Nazwa komórki Stanowisko Stopień służbowy Data rozpoczęcia Data zakończenia Sygnatura Sygnatura wytwórcy Rodzaj materiałów
PUdsBP ŁĘCZYCA BRAK DANYCH REFERENT - 10-10-1955
IPN Ld 0127/204 546/V akta osobowe i karta
PDdsBP PODDĘBICE BRAK DANYCH REFERENT - 01-02-1956
PDdsBP PODDĘBICE BRAK DANYCH OFICER OPERACYJNY - 01-04-1956
CW KdsBP LEGIONOWO ROCZNA SZKOŁA PODWYŻSZANIA KWALIFIKACJI REFERENTÓW SŁUCHACZ - 01-09-1956
WUdsBP ŁÓDŹ BRAK DO DYSPOZYCJI KIEROWNIKA - 05-12-1956
KP MO PODDĘBICE REFERAT DS. BEZPIECZEŃSTWA OFICER OPERACYJNY - 01-01-1957
CW MSW LEGIONOWO ROCZNA OFICERSKA SZKOŁA OPERACYJNA SŁUCHACZ - 01-09-1957
KW MO ŁÓDŹ BRAK DO DYSPOZYCJI KOMENDANTA - 23-07-1958
KP MO SIERADZ REFERAT DS. BEZPIECZEŃSTWA OFICER OPERACYJNY - 01-08-1958
KM MO ZDUŃSKA WOLA REFERAT DS. BEZPIECZEŃSTWA OFICER OPERACYJNY - 15-07-1961
KM MO ZDUŃSKA WOLA REFERAT DS. SŁUŻBY BEZPIECZEŃSTWA OFICER - 01-04-1967
KM MO ZDUŃSKA WOLA REFERAT DS. SŁUŻBY BEZPIECZEŃSTWA INSPEKTOR - 01-04-1969
KM MO ZDUŃSKA WOLA REFERAT DS. SŁUŻBY BEZPIECZEŃSTWA STARSZY INSPEKTOR - 01-12-1973
KW MO SIERADZ WYDZIAŁ III STARSZY INPEKTOR - 01-06-1975
KW MO SIERADZ BRAK DO DYSPOZYCJI KOMENDANTA - 01-06-1975
KW MO SIERADZ WYDZIAŁ "C" INSPEKTOR - 01-04-1979
KW MO SIERADZ WYDZIAŁ II STARSZY INSPEKTOR - 16-03-1982
WUSW SIERADZ WYDZIAŁ II STARSZY INSPEKTOR - 01-08-1983
RUSW ZDUŃSKA WOLA SEKCJA V STARSZY INSPEKTOR - 01-01-1984
WUSW SIERADZ WYDZIAŁ V STARSZY INSPEKTOR - 16-01-1989
WUSW SIERADZ WYDZIAŁ OCHRONY GOSPODARKI KIEROWNIK SEKCJI - 16-11-1989
WUSW SIERADZ BRAK DO DYSPOZYCJI SZEFA kpt. 31-01-1990 15-03-1990
.