Biuletyn informacji publicznej Biuletyn Informacji Publicznej IPN

Data ostatniej aktualizacji: 23-07-2021 08:33

Biuletyn Informacji Publicznej

Instytutu Pamięci Narodowej

Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu

Uwaga bardzo ważne! Dla przejrzystości informacji zamieszczanych w katalogach prezentujemy "Słowniczek niektórych pojęć używanych w resorcie"

Dane osoby z katalogu funkcjonariuszy aparatu bezpieczeństwa


Imiona: Janusz
Nazwisko: Wilczyński
Miejsce urodzenia: ZAWICHOST
Data urodzenia: 04-01-1944
Imię ojca: Stanisław
Imię matki: Józefa
Dodatkowe informacje:

W okresie od 1.10.1962 do 11.09.1965 Oficerska Szkoła Łączności w Zegrzu. Od 15.09.1969 do 11.07.1974 Wydział Elektroniki Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie (zakres: radiotechnika). Od 4.09.1978 do 30.09.1978 kurs szczebla taktycznego oficerów kontrwywiadu WSW w Centralnym Ośrodku Szkolenia WSW w Mińsku Mazowieckim. Od 28.11.1980 do 10.12.1980 kurs kontrwywiadu WSW w Centralnym Ośrodku Szkolenia WSW w Mińsku Mazowieckim.



Nazwa jednostki Miasto Nazwa komórki Stanowisko Stopień służbowy Data rozpoczęcia Data zakończenia Sygnatura Sygnatura wytwórcy Rodzaj materiałów
SZEFOSTWO WSW WARSZAWA DO DYSPOZYCJI SZEFA - 13-09-1965
IPN BU 2174/7800 CAW 2047/06/807 akta osobowe
SZEFOSTWO WSW WARSZAWA 7 OŚRODEK RADIOELEKTRONICZNY WSW W SKIERNIEWICACH, CENTRUM NASŁUCHU, SEKCJA NASŁUCHU DALEKOPISOWEGO P.O. KIEROWNIKA-OFICER OPERACYJNY - 25-10-1965
SZEFOSTWO WSW WARSZAWA 7 OŚRODEK RADIOELEKTRONICZNY WSW W SKIERNIEWICACH, CENTRUM NASŁUCHU, SEKCJA NASŁUCHU DALEKOPISOWEGO KIEROWNIK-OFICER OPERACYJNY - 25-11-1966
SZEFOSTWO WSW WARSZAWA 7 PUŁK RADIOELEKTRONICZNY WSW W SKIERNIEWICACH, KOMPANIA NASŁUCHU, PLUTON NASŁUCHU KRÓTKICH FAL DOWÓDCA - 18-05-1968
SZEFOSTWO WSW WARSZAWA DO DYSPOZYCJI SZEFA - 13-07-1974
SZEFOSTWO WSW WARSZAWA 7 PUŁK RADIOELEKTRONICZNY WSW W SKIERNIEWICACH, GRUPA ANALIZY INFORMACJI STARSZY POMOCNIK DOWÓDCY - 15-08-1974
SZEFOSTWO WSW WARSZAWA ODDZIAŁ RADIOELEKTRONICZNY WSW W SKIERNIEWICACH, WYDZIAŁ ANALIZY INFORMACJI SZEF - 19-08-1976
SZEFOSTWO WSW WARSZAWA ZARZĄD IV, WYDZIAŁ V STARSZY OFICER - 08-07-1980
SZEFOSTWO WSW WARSZAWA ZARZĄD IV, WYDZIAŁ IV STARSZY OFICER - 30-04-1981
SZEFOSTWO WSW WARSZAWA ZARZĄD IV, WYDZIAŁ IV P.O. SZEFA - 01-03-1983
SZEFOSTWO WSW WARSZAWA ZARZĄD IV, WYDZIAŁ IV SZEF - 02-11-1984
SZEFOSTWO WSW WARSZAWA ZARZĄD V, ODDZIAŁ V P.O. SZEFA - 01-10-1988
SZEFOSTWO WSW WARSZAWA ZARZĄD V, ODDZIAŁ V SZEF płk 25-05-1990 31-07-1990
.