Biuletyn informacji publicznej Biuletyn Informacji Publicznej IPN

Data ostatniej aktualizacji: 25-07-2022 09:12

Biuletyn Informacji Publicznej

Instytutu Pamięci Narodowej

Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu

Uwaga bardzo ważne! Dla przejrzystości informacji zamieszczanych w katalogach prezentujemy "Słowniczek niektórych pojęć używanych w resorcie"

Dane osoby z katalogu funkcjonariuszy aparatu bezpieczeństwa


Imiona: Wacław
Nazwisko: Warszawa
Miejsce urodzenia: MIERNÓW
Data urodzenia: 06-01-1925
Imię ojca: Wincenty
Imię matki: Stanisława
Dodatkowe informacje:

W okresie 18.09.-09.12.1967 słuchacz Kursu Doskonalenia Kadr Kierowniczych SB MSW.



Nazwa jednostki Miasto Nazwa komórki Stanowisko Stopień służbowy Data rozpoczęcia Data zakończenia Sygnatura Sygnatura wytwórcy Rodzaj materiałów
KW MO RZESZÓW BAON OPERACYJNY BRAK DANYCH - 18-08-1944
IPN Rz 00157/1318 17020/V, 17020/VI akta osobowe i karta
WUBP RZESZÓW SEKCJA IV BRAK DANYCH - 15-10-1944
WUBP RZESZÓW WYDZIAŁ I, SEKCJA I MŁODSZY REFERENT - 13-09-1945
WUBP RZESZÓW WYDZIAŁ II, SEKCJA I REFERENT - 20-03-1946
WUBP RZESZÓW WYDZIAŁ II, SEKCJA V REFERENT - 10-01-1948
CW MBP LEGIONOWO KURS OFICERÓW SŁUŻBY BEZPIECZEŃSTWA SŁUCHACZ - 01-07-1948
WUBP RZESZÓW DO DYSPOZYCJI SZEFA - 15-04-1949
WUBP RZESZÓW WYDZIAŁ I, SEKCJA V STARSZY REFERENT - 15-04-1949
WUBP RZESZÓW WYDZIAŁ I, SEKCJA VI KIEROWNIK - 01-05-1950
WUBP RZESZÓW WYDZIAŁ I ZASTĘPCA NACZELNIKA - 01-08-1954
WUdsBP RZESZÓW WYDZIAŁ II ZASTĘPCA NACZELNIKA - 01-04-1955
OS KdsBP WARSZAWA WYŻSZA SZKOŁA PODWYŻSZANIA KWALIFIKACJI AKTYWU KIEROWNICZEGO SŁUCHACZ - 01-09-1955
WUdsBP RZESZÓW DO DYSPOZYCJI KIEROWNIKA - 16-12-1956
KW MO RZESZÓW WYDZIAŁ II ZASTĘPCA NACZELNIKA - 01-01-1957
KW MO RZESZÓW INSPEKTORAT KIEROWNICTWA JEDNOSTEK BEZPIECZEŃSTWA INSPEKTOR - 01-07-1957
KW MO RZESZÓW WYDZIAŁ "W" NACZELNIK - 01-11-1965
KW MO RZESZÓW INSPEKTORAT KIEROWNICTWA SŁUŻBY BEZPIECZEŃSTWA STARSZY INSPEKTOR - 01-01-1968
KW MO RZESZÓW WYDZIAŁ PASZPORTÓW I DOWODÓW OSOBISTYCH NACZELNIK - 01-12-1969
KW MO RZESZÓW WYDZIAŁ PASZPORTÓW NACZELNIK - 01-01-1975
KW MO RZESZÓW DO DYSPOZYCJI KOMENDANTA WOJEWÓDZKIEGO MO ppłk 01-06-1975 30-06-1975
.